Balticsonline.lv - Travel
Sākums Par mums Pakalpojumi Tūres Kontakti

Malaizija

1.diena

Rīga-Singapūra.

   

2.diena

Singapūras apskate: Padangas laukums, no kura paveras skaists skats uz Singapūras simbolu – statuju, kas attēlo zivi ar lauvas galvu; Kriketa klubs, Vēsturiskā Parlamenta māja, Augstākā tiesa un Pilsētas administratīvā ēka; Merliona parks (pēc leģendas pilsēta dibināta līdz ar jūras briesmoņa – pa pusei zivs, pa pusei lauvas parādīšanos. No šejienes cēlies arī lepnais Singapūras – Lauvas pilsētas vārds); Sri Mariamman templis (Singapūras vecākais indiešu templis); Nacionālais Orhideju dārzs (kas dod iespēju aplūkot ap 60 000 orhideju augu).

   

3.diena

Singapūra-Kualalumpura.

   

4.diena

Kualalumpuras apskate: Nacionālais piemineklis, Karaļa pils, Nacionālais muzejs, Mošeja, Neatkarības laukums, Sultāna Abdula Samada ēka, Petrona torņi (viena no augstākajām celtnēm pasaulē) .

   

5.diena

Kualalumpura-Taman Negara:: (transfērs no viesnīcas uz Kuala Tembeling Jetty. Tālāk seko brauciens ar laivu uz Taman Negara parku (iekļaujot nakts pastaigu pa džungļiem gida pavadībā).

   

6.diena

Taman Negara – pastaiga pa džungļiem, kam seko brauciens ar laivu uz Berkoh ūdenskritumu.

   

7.diena

Mutiara Taman Negara-Kualalumpura-Kota Kinabalu. Brauciens ar laivu, kam seko transfērs uz Kualalumpuru. Lidojums uz Kota Kinabalu (Borneo salu). Transfērs no Kota Kinabalu uz viesnīcu.

   

8.-9.diena

Kinabalu Nacionālais parks. Kāpiens Kinabalu kalnā.

   

10.-13.diena

Transfērs uz Nexus Karambunai (Neksus) kūrortu. Atpūta Neksus kūrortā.

   

14.diena

Lidojums no Kota Kinabalu uz Kualalumpuru vai Singapūru. Lidojums uz Rīgu.