Balticsonline.lv - Travel
Sākums Par mums Pakalpojumi Tūres Kontakti

Mēs, tūrisma aģentūra SIA Baltics Online, veiksmīgi darbojamies jau 6 gadus, nodrošinot mūsu klientiem plaša spektra pakalpojumus visās pasaules valstīs. Apkalpojam gan korporatīvos, gan privātos klientus, gan individuāli, gan grupās.


Uzņēmuma galvenā devīze ir – individuāla un personīga pieeja ikvienam klientam! Katram klientam nodrošinām tieši viņam visatbilstošāko un piemērotāko atpūtas vai darījuma brauciena veidu.

 

Pēc iespējas detalizētāk izzinot katra klienta vēlmes esam veiksmīgi realizējuši gan atpūtas, gan biznesa ceļojumus. Mūsu elastīgā pieeja pasūtījumiem palīdzējusi realizēt neskaitāmas tūres uz dažādiem galamērķiem visā pasaulē – Kubu, Malaiziju, Jamaiku, Vjetnamu, Indiju, Dienvidāfrikas Republiku, Horvātiju, Grieķiju, Itāliju, Austrāliju, Brazīliju, kā arī daudzām citām valstīm.


Viss ir Jūsu rokās – vai tā būs atpūta pludmalē, muzeju, ekskursiju, mākslas un arhitektūras objektu apskate, dalība seminārā, konferencē, vai arī makšķerēšana, slēpošana, vai jebkura cita aktīva atpūta dabā!
                               ________________________________________________

Elizabetes iela 51-14, Rīga LV-1010, Latvija
e-pasts: agency@balticsonline.lv
tel.:(+371) 67299891
fakss: (+371) 67299894
darba laiks: P.-P. 9:00 -18:00