Balticsonline.lv - Travel
Sākums Par mums Pakalpojumi Tūres Kontakti

Madagaskara

1.diena

Riga-Parīze. Parīze-Tana. Ierašanās Antananarivo (Tanā), Madagaskaras kalnainajā, trokšņainajā un baznīcām bagātajā galvaspilsētā. Lidojums uz Morondavu ( piejūras kūrortpilsētu ar mierīgu atmosfēru un daudz un dažādu kultūru un konfesiju sajaukumu).

   

2.diena

Morondava-Bekopaka (200 km) – 8h. Rīta brauciens uz Belo cauri Baobabu mežam un sarkanajai augsnei (red soil). Transfērs (prāmis) uz Bekopaku, Brauciena laikā varam izbaudīt īsto vietējo Madagaskaras iedzīvotāju dzīvi.

   

3.diena

Pilnas dienas ekskursija uz Tsingy de Bemaraha rezervātu.

   

4.diena

Bekopaka-Morondava (200km). Pēc brokastīm došanās atpakaļ uz Morondavu, kas lepojas ar vienām no skaistākajām Madagaskaras pludmalēm un iespaidīgiem baobabu mežiem. Augu mīļotājiem obligāti ir jāredz baobabu aleja.

   

5.diena

Pēc brokastīm lidojums uz Tanu. Pilnas dienas ekskursija.

   

6.diena

Pēc brokastīm transfērs uz lidostu, lidojums uz Diego-Suaresu. Brauciens uz Amber Mountain Nacionālo parku; pārgājiens.

   

7.diena

Jau no rīta dodamies uz Ankaranu. Pa ceļam, ja nelīst, 17km garš ceļš uz Tsingy Rouge. Atgriežamies uz iepriekšējā ceļa, turpinām maršrutu, pēc pāris kilometriem nokļūstam pie “sacred lake of Anivorano” (svētais Anivorano ezers), kurš atrodas 75km uz dienvidiem no Diego-Suaresas un ir slavens ar to saviem krokodiliem, kurus uzskata par svētiem, jo tajos, pēc vietējo domām, ir iemiesojušies seno Antankaranas senču gari.

   

8.diena

Ankarana-Diego-Suaresa (108km). Ankaranas Nacionāla parka apskate, Tsingy de Ankarana. Atgriešanās Diego-Suaresā.

   

9.diena

Diego-Suaresa -Tana. Tana-Parīze. Parīze-Rīga.Transfērs uz lidostu, lai dotos atpakaļ uz Tanu. Brauciens uz Ambohimangu (21km uz ziemeļiem no Tanas). Brīvais laiks, kuru varat izmantot, lai dotos uz amatnieku tirdziņu. Lidojums mājup.