Balticsonline.lv - Travel
Sākums Par mums Pakalpojumi Tūres Kontakti

Grieķija

1.diena

Rīga- Atēnas.

   

2.diena

Atēnu apskate – vislabākais veids būtu izmantot Atēnu ievērojamu vietu apskates autobusa pakalpojumus (Athens Sightseeing Bus). Apskates vietas: Akropole, Herodes Atticus teātris, Dionīsa teātris, Zeva templis – Olympieion, Adriana arka, Nacionālie Dārzi (Zappeio), Lykavittos kalns un teātris u.c.

   

3.diena

Turpinās Atēnu apskate. Pēcpusdienā došanās uz Sunion apskatīt Poseidona Templi. Pa ceļam tādas skaistas vietas kā: Glyfada, Vouliagmeni, Varkiza.

   

4.diena

Kruīzs uz trijām salām. (Uz viesnīcu atbrauc pakaļ transfērs, kas nogādā uz Piraeus ostu. Kruīza kuģis brauc uz trijām Saronic līča salām (katrā no tām apstājas): Aegina, kas ir slavena ar templi Athina Afaia, Hydra, kas ir iemīļota mākslinieku sala ar tās skaistajām pasteļtoņos krāsotajām mājām un Poros – maza, skaista saliņa, kurā ir vērts iegriezties).

   

5.diena

Agri no rīta došanās ar taksi uz Rafina ostu, no kuras tālāk ar prāmi uz Andros salu, kas ir 374 km2 liela Cyclades (Kiklādu) salu grupas sala (tās augstākie kalni ir Petalo un Kouvara; . Salā atrodas 4 upes un tā ir viszaļākā no visām salām. Tālāk sagaida transfērs, kas aizved uz viesnīcu Batsi pilsētā. Piereģistrējas viesnīcā un turpmāko dienas daļu var veltīt relaksācijai pludmalē un vakarpusē pilsētiņas apskatei. Pie viesnīcas pludmalē Ir iespējami arī dažādi ūdenssporta veidi.

   

6.-7.diena

Došanās ar izīrētu auto pārējo salu apskatē.

   

8.diena

Atēnas-Rīga.