Balticsonline.lv - Travel
Sākums Par mums Pakalpojumi Tūres Kontakti

Namībija

1.diena

Ierašanās Windhoek (Vindhukas) lidostā, kur jūs sagaidīs gids un transfērs, lai dotos uz pilsētas centru. Vindhukas apskate. Christus Kirche – baznīca, Reiterdenkmal (Dienvid-rietumu jātnieka) statuja, Alte Feste cietokšņa un muzeja un Tintes pils (Tintenpalast) apskate.

   

2.diena

Vindhuka-Rehoboth. Klein Aub ciems, Büllsport viesu māja. Gleznains izbrauciens pa viesu mājas īpašumu.

   

3.diena

Rīta brauciens uz Sossusvlei (vienu no četrām „pannas” formas ieplakām pasaulē, ko ieskauj milzīgas kāpas) un Sesriem kanjonu (šauru 30m dziļu aizu, kurā izveidoti vairāki baseini, lai atveldzētu izžuvušo ieplaku un kāpas). Brokastis ieplakā, baudot vienreizējo ainavu, kas paver skatu uz vislielākajām kāpām pasaulē.

   

4.diena

Ghaub viesu māja un saimniecība. Kuiseb Pass (savdabīga mirāža tuksneša vidū). Namib Naukluft Park – Namībijas lielākais dabas parks, kas aptver 50.000km2 un stiepjas gar krastu 100-150km garumā. Došanās uz Swakopmund (īsa pilsētas tūre pa populāro jūrmalas kūrortu ar plaša spektra tūristu atrakcijām). Došanās uz Walvi.

   

5.diena

Pēc brokastīm došanās uz Usakos, Omaruru pilsētām Kalkfeld kolonijā. Epako Game Lodge (luksusa 11ha liela saimniecība, kas piedāvā apskatīt ļoti plaša spektra dzīvnieku, putnu sugas, kā arī Namībijas San Paintings - gravējumus akmenī). Pusdienas pa ceļam. Pēcpusdienā iespēja izbaudīt braucienu pa saimniecības īpašumu.

   

6.diena

Pēc brokastīm došanās uz Etosha Mountain Lodge, kur būs iespēja izbraukt ar speciālo Safari transportu. Pusdienas pa ceļam.

   

7.diena

Pilnas dienas ekskursija pa Etosha Nacionālo parku ar Safari transportu.

   

8.diena

Pēc brokastīm došanās uz pilsētu – Tsumeb. Pa ceļa, Otjikoto ezera apskate. Došanās atpakaļ uz Vindhuku caur pilsētām – Otjiwarongo un Okahandja (kurā varēsiet apmeklēt koka grebumu tirgu). Transfērs uz Vindhukas Starptautisko lidostu. Mājupceļš.