Balticsonline.lv - Travel
Sākums Par mums Pakalpojumi Tūres Kontakti

Dienvidāfrika

1-2.diena

Ierašanās Cape Town; pilsētas apskate.

   

3.diena

Table Mountain (Galda kalns), Signal Hill (plakanas virsmas kalns, kas atrodas Keiptaunā, blakus Galda kalnam), Blouberg , Kirstenbosch botāniskais dārzs, Viktorijas un Alfrēda krasts, brauciens ar kuģīti uz Robben salu, kurā 25 gadus bija ieslodzīts Nelsons Mandela.

   

4.diena

Cape Peninsula, Constantia vīna ieleja, Muizenberg - Keiptaunas nomale, bagāta ar pludmalēm, šo vietu pat uzskata par sērfinga dzimteni. Ostas pilsēta Simonstown, kurā varēsiet vērot Āfrikas pingvīnu koloniju. Labās cerības rags. Chapman’s Peak Drive - 9 km garš brauciens gar kalna smaili ar 114 līkumiem, kas piedāvā ap 180 neatkārtojamiem skatiem, kā arī iespēju ieturēt piknika maltīti kādā no apstāšanās vietām.

   

5.diena

Iespēja baudīt vīnu, šeriju, šampanieti, brendiju vīna pagrabā Paarl Franschhoek un Stellenbosch (Dienvidāfrikas otrajā vecākajā pilsētā, kas atrodas 50 km uz austrumiem no Keiptaunas. Stellenbosch tiek dēvēta arī par Ozolu pilsētu – tās neskaitāmo ozolkoku dēļ, kuri tika iestādīti pēc pilsētas dibinātāja Simon van der Stel pieprasījuma, lai godinātu ielas.

   

6.diena

Durbanas apskate (populārākais Indijas okeāna kūrorts, kurā savijas austrumu, rietumu un āfrikāņu kultūru elementi). Drakensberg Kalni.

   

7.diena

Pilnas dienas atpūta viesnīcā Cathedral Peak.

   

8.diena

Johannesburgas apskate.

   

9.diena

Atpūta jūsu apartamentos (viss iekļauts).

   

10.diena

Skatu laukums – Gods Window (Dieva logs), Blyde River canyon (trešais lielākais kanjons pasaulē), Bourkes Luck ieplaka, Mpumalangas province.