Balticsonline.lv - Travel
Sākums Par mums Pakalpojumi Tūres Kontakti

Kuba

1.diena

Ierašanās Havanā.

   

2.diena

Havanas apskate vintage mašīnās: Malekona – centrālā Havanas pludmale, kur katru gadu norisinās pasaulslavenie karnevāli, Kristofera Kolumba kapavieta, Havanns Kluba muzejs, kurā ir iespējams ne vien nobaudīt rumu, bet arī iepazīt tā gatavošanas procesu. Pēcpusdienā ekskursija pa vecpilsētu, apskatot dažus laukums un Pilsētas Koloniālo muzeju.

   

3.diena

Havana-Viñales(Vinales) ieleja. Cigāru fabrikas apmeklējums (140 km no Havanas, Pinar del Rio reģionā jeb „Kubas dārzā” tiek audzēta un novākta labākā tabaka pasaulē; te iespējams redzēt smalko procesu, kura lielākā daļa tiek veikta ar rokām). Brauciens ar laivu pa pazemes upi cauri kalnam, apskatot La Cueva del Indio(Indiāņu alas). Ielejas apskate un atgriešanās Havanā.

   

4.diena

Transfērs uz Cienfuegos provinci. Krokodilu fermas apskate (nobaudot ēdienu no krokodilu gaļas). Vēsturiskās cīņas (Bay of pigs) vietas apskate. Cienfuegos pilsētas apskate (franču kolonisti šo pilsētu dibināja 1819.gadā; tā atrodas 250 km no Havanas. Te attīstījās cukurniedru, tabakas un kafijas tirdzniecība. Bieži šo pilsētu dēvē par ”Dienvidu pērli”). Parque José Martí (Hosē Martī parks) – Hosē Martī bija nozīmīga figūra Latīņamerikas literatūrā un sabiedriskajā dzīvē.

   

5.diena

Brauciens uz tuvējo Cumanayagua ciemu: brauciens ar armijas kravas mašīnu Escambray kalnā līdz pat El Nicho ūdenskritumiem (dabas brīnums kalnu ieskautā gandrīz neskartā dabas vidē ar dučiem ūdenskritumu un dabiskiem peldbaseiniem. Te iespējams peldēties dabas veidotos baseinos un pastaigāties). Atgriešanās Cienfuegos (sākumā ar armijas kravas mašīnu, tālāk ar autobusu).

   

6.diena

Brauciens uz cukurniedru lauku. Vēsturiskais centrs: Romantic muzejs, kurā var skatīt dažādas lietas, kas piederējušas spāņu muižniekiem un aristokrātiem. Brīvais laiks līdz braucienam atpakaļ uz Cienfuegos.

   

7.diena

Brauciens uz Varadero (pa ceļam apskatot Che Guevara (Če Gevaras) mauzoleju Santa Clārā).

   

8.diena

Izrakstīšanās no viesnīcas; brīvais laiks līdz braucienam uz Havanas lidostu un lidojumam mājup.